POSLEDNÍ ÚPRAVA
15.3.2009
LAST UPDATE
LOGO AMBROS vychází z přizpůsobení tvaru písmen tak, že připomínají tvar automobilu, aniž by ztratila svoji čitelnost a jednoznačnost. Symbol loga ´HLADOMORNA´ je silueta vytvořená podle skutečné předlohy - zříceniny věže, tyčící se nad Otaslavicemi

Ing. Vladimír AMBROS - Otaslavice

KULTURNÍ DĚNÍ V OTASLAVICÍCH 2009 Vážení návštěvníci, na této stránce najdete přehledně uspořádané akce související s obcí Otaslavice. Pokud nějakou akci hledáte, můžete vyzkoušet, zda je k dané akci podrobnější odkaz. Je-li, kliknutím zobrazíte požadované podrobnosti.

DATUM AKCE
ZMĚNA VYHRAZENA !
19. března Posezení u kamen VI - s miminky a děťátky, rodiči i dalšími. Odborné přednášky, tombola, soutěže. Bližší na: "U KAMEN VI".
28. března Tradiční prvojarní výstup na OBROVU NOHU, start ve 13.30 hod. ze sokolovny v Otaslavicích, opět občerstvení. Startovné 20,-Kč, kartičky a razítka budou připraveny.

30. dubna Čarodějnické kvíčerek aneb slet čarodějnic v Otaslavicích. Místo konání bude upřesněno. Slet na Hladomorně, trasa bude vyznačena. Připravte si košťata, bude o co soutěžit!

© Ing. Vladimír AMBROS - OTASLAVICE
Pohoršov 220, 798 06 OTASLAVICE (CZ)
mobil: +420 739 023 941, e-mail: vambros@ambros.cz

Děkujeme Vám za návštěvu našich stránek. Pokud Vám byly k užitku, těšíme se na další návštěvu.